Přeskočit na obsah

Čtvrtým venkovním soupeřem bude Rousínov!

A – tým : Naši muži zítra odehrají 21.kolo KP JmKFS a to proti týmu TJ TATRAN Rousínov! Výkop je v 16 hodin na hřišti v Rousínově.

TJ Tatran Rousínov se po dvaceti zápasech nachází na pěkném 4.místě se ziskem 38 bodů. Rousínov má tuto bilanci: 11 výher, 5 remíz a 4 porážky, se skórem 42:28. Nejlepším střelcem týmu soupeře je Tomáš Florian s 11 brankami.

Naše Áčko minulý týden odehrálo domácí utkání proti lídrovi tabulky z Bohunic a získalo bod za remízu 0:0. Na utkání proti Bohunicím došlo 235 lidí, což je zatím nejvíce za tuto sezónu. Podzimní utkání proti Rousínovu jsme vyhráli s přehledem 4:0. Na vítězství z podzimu budeme chtít navázat i zítra!

“ Zítra zajíždíme na horkou půdu do Rousínova, který má zatím na jaře hodně slušnou bilanci. Ovšem my se jedeme porvat o co nejlepší výsledek a navázat na dobrý výkon v utkání s Bohunicemi “ řekl před zápasem asistent trenéra Pavel Srb.

Do utkání pochopitelně nastoupí i útočník Tom Kratochvíl. “Venku se nám střelecky daří a máme průměr 4 góly na zapas, jedeme to zítra potvrdit a vyhrát. Na soupeře nehledíme, soustředíme se na sebe a chceme se zase posunout tabulkou vzhůru.“ hlásí před utkáním kapitán a nejlepší střelec našeho týmu.

FC Dosta Bystrc - Kníničky Čtvrtým venkovním soupeřem bude Rousínov! Muži "A", Novinky