Přeskočit na obsah

Bystrc postupuje do druhého kola poháru JmKFS

Pohár JmKFS 1. kolo | neděle 7.8.2022 | 17:30

hřiště FK Střelice

FC Dosta Bystrc - Kníničky Bystrc postupuje do druhého kola poháru JmKFS Muži "A", Novinky, Oznámení2 : 5FC Dosta Bystrc - Kníničky Bystrc postupuje do druhého kola poháru JmKFS Muži "A", Novinky, Oznámení

Branky: 25. Záboj, 80. Kříž – 9. Němec, 36. Sedlák, 70. Mičko z pen., 86. a 89. Hansl
Rozhodčí: Kunický – Daniel, Kron
Žluté karty: 44. Rýzner – 29. Kocman, 62. Pokorný
Diváci: 250

FK Střelice: Šimoník – Machát A., Jankulár (75. Střeštík), Fiala, Machát J., Buchtík, Liška, Záboj, Machálek (68. Kříž), Rýzner (59. Šulák), Soldán (59. Pernica). Trenér: Kafka

FC Dosta Bystrc-Kníničky: Nahodil – Němec (46. Pavlík), Líkař, Pokorný, Kocman (46. Veleba), Pelc, Hubr (46. Hansl), Kratochvíl T. (55. Guttler), Mičko, Vojtíšek, Sedlák (46. Kratochvíl M.). Trenér: Kos

Komentář k utkání:

Začátek utkání byl v naší režii, byli jsme na míči a po dobré kombinaci a centru jsme se dostali do vedení 0:1 díky premiérovému gólu Tomáše Němce. Potom jsme lehce polevili a nechali soupeře hrát. Ten nás ve 25. minutě potrestal, když vyrovnal na 1:1 domácí Záboj. Potom jsme se opět dostali do hry, dokázali kombinovat okolo vápna soupeře a po odrazu se na vápně napřáhl Adam Sedlák a domácí brankář neměl šanci. Po brance na 1:2 se nic vážnějšího nestalo, takže tenhle výsledek byl stejný i na začátku 2. poločasu. Do druhého poločasu udělali trenéři několik změn hřiště opustili Hubr, Němec a Sedlák, do hry naskočili Pavlík, Kratochvíl M. a Hansl. Jako po celý utkání jsme byli lepším týmem a po centru z pravé strany se napřáhl ve vápně Hansl, který trefil do ruky domácího hráče, nařídil rozhodčí penaltu. Tu si vzal Jakub Mičko a s přehledem ji proměnil. O chvíli později ovšem z brejku udeřil domácí Kříž a snížil na 2:3. Hodně aktivní v posledních 10 minutách byli naši hráči Guttler a Mičko, druhý jmenovaný nachystal šanci pro Hansla, který ale branku netrefil. O minutu později znovu Mičko přichystal míč pro Hansla a ten už se nemýlil a zvýšil na 2:4. O dvě minuty se z poza vápna napřáhl a vystřelil k tyči a upravil skóre na finální výsledek 2:5.