Přeskočit na obsah

Bod ze zápasu s lídrem tabulky bereme

FC Dosta Bystrc – Kníničky : TJ Tatran Bohunice 0:0 (0:0)

Pozápasové hodnocení – trenér Igor Kos:

„Po třech venkovních zápasech jsme si konečně zahráli na domácím hřišti a to proti lídrovi soutěže Bohunicím. Na zápas hraný v pátek od 17:00 se sešla i pěkná divácká návštěva.

Zápas nabídl velké tempo a oba soupeři pracovali organizovaně velmi dobře v defenzívě, a tak vyložených šancí ke vstřelení gólu v prvním poločase nebylo, poločas 0:0. Ve druhém poločase si soupeř jednu velkou šanci připravil, ale náš brankář Martin Nahodil svým vynikajícím zákrokem tuto střelu vytlačil na břevno. Ke konci zápasu jsme se dostali i my k zajímavým příležitostem ze standardních situací, ale také nebyly úspěšné.

Ze zápasu proti velice kvalitnímu soupeři bod bereme. Těší nás další nula v defenzívě, avšak stále doma čekáme na první vstřelený gól.

Venku se nám střelecky daří, což budeme chtít potvrdit i v dalším zápase, kdy zajíždíme do Rousínova, který má v jarní části 4 vítězství a 1 remízu. Čeká nás tak další těžký zápas, ve kterém chceme potvrdit naše dobré výkony.“

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Nahodil – Pelc, Solanský, Bubeník – Kratochvíl M., Kocman, Pokorný (Juránek), Guttler, Sedlák (Pavlík) – Hubr (Hansl), Kratochvíl T.

FC Dosta Bystrc - Kníničky Bod ze zápasu s lídrem tabulky bereme Muži "A", Novinky