Přeskočit na obsah

Bod za remízu v Bosonohách

FK SK Bosonohy : FC Dosta Bystrc – Kníničky 2:2 (1:0)

V náročném anglickém týdnu, kdy se potýkáme s velkou marodkou nám los přidělil FK SK Bosonohy. Největší problém jsme měli na pozici brankáře, kdy ani jeden z našich golmanů nemohl nastoupit do utkání. Využili jsme tak naši jedinou možnost a postavili do branky brankáře z našeho B týmu. Do zápasu jsme vstoupili aktivně s odhodláním dát do 20. minuty. Vytvořili jsme si 2 šance, ale neproměnili. Soupeř se dostal dohry právě kolem 20. minuty a i on si vytvořil brankové příležitosti. Ve 29. minutě soupeř poslal centr do naší šestnáctky a náš brankář chyboval, 0:1.
Zbytek poločasu jsme působili zaskočeně a neorganizovaně. Do druhého poločasu jsme trochu přeskupili naše řady a naše aktivita byla odměněna po standardní situaci, kterou zahrával Patrik Hubr a zakončoval Laďa Hansl, 1:1. Vše bylo dobře rozehrané a soupeři docházely síly. A však za 2 minuty po opětovném nákopu soupeře do malého vápna brankář opět zachyboval, 1:2. Kluci se však nevzdali a pokračovali v tlaku na soupeřovu bránu. V 81. minutě soupeř po našem zakončení zahrál rukou a penaltu proměnil Patrik Hubr, 2:2.

Soupeři jsme tentokrát darovali body. Náš výkon hlavně v 2. poločase ukázal, že jsme schopni i na venkovních hřištích soupeře zatlačit. V dalším domácím utkání přivítáme v sobotu 18. 9. v 16:00 SK Líšeň „B“.

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Bauer – Líkař, Hilscher, Bubeník – Bílý, Kratochvíl M., Guttler, Sedlák (Juránek), Hubr – Kratochvíl T., Hansl.

Střelci branek: Hansl, Hubr