Přeskočit na obsah

Bílovice – Bystrc B 4:0

Muži B – 6. kolo (4. hrané) – sobota 4.9. 2021 – 16,30 hod – 3. třída Brno-město

TJ Sokol Bílovice nad Svitavou – FC Dosta Bystrc-Kníničky B 4:0 (2.0)

Branky: 10. Hrabal Filip, 31. Krejčíř Martin (PK), 48. Kiesel Lukáš, 75. Kapitán Petr

ŽK: 0 – 0

Diváků: 55

Rozhodčí: Eliáš Václav – Nechvíle Vojtěch, Finfera Martin

Bílovice: Švanda – Kiesel, Vozka, Kapitán, Šenk, Priessnitz, Hrabal, Locker (60. Hrňa), Skoupý (67. Stehlík), Adamec, Krejčíř (K) (60. Kristek)

Dosta: Dostál – Hýbl, Mykytjuk, Sklenář (K), Procházka M. – Hanák, Gec, Beattie, Kotek – Procházka P., Dufek (46. Denčev) Trenér: Cupák David, vedoucí: Balcar Michal, nezasáhli do hry: Cupák, Loukota

Do Bílovic přijela Dosta v nekomfortní situaci, byla oslabena na několika důležitých frontách, což pro souboj se silným týmem domácích nevěstilo nic dobrého. Chyběl trenér, kterého zastoupil zkušený stoper Cupák, jenž se po zranění ještě do hry nezapojil. Chyběl brankář, jehož zastoupil Michal Dostál. Krajní obránce bez zkušeností s chytáním podal nadstandardní výkon, téměř na dosah měl i zneškodnění pokutového kopu. Proměnil jej zkušený záložník Martin Krejčíř, více než tři roky hráč Bystrce, odkud do Bílovic před sezónou přestoupil. Byl to v první řadě on, kdo režíroval jasné vítězství. Před výkopem to navíc vypadalo, že hosté nebudou mít k dispozici vůbec nikoho na střídání. Konečný výsledek tedy není žádným překvapením, naopak by nebylo s podivem, kdyby byl mnohem výraznější.