Áčku nepomohla ani přesilovka a tak doma prohrálo

FC Dosta Bystrc – Kníničky : FK Baník Ratíškovice 1:3 (1:1)

Pozápasové hodnocení – trenér Igor Kos:

„V dalším domácím zápase jsme chtěli odčinit venkovní prohru z minulého kola.
Vstup do utkání byl výborný a už v 5. minutě jsme měli 2 brankové příležitosti. Proměnit náš počáteční tlak se nám podařilo ve 12. minutě, kdy z levé strany Tom Kratochvíl předložil míč nabíhajícímu Hanslovi, 1:0. Asi největší šanci jsme měli chvilku po vystřelení první branky, kdy Tom Kratochvíl měl 2. gól na hlavě, avšak minul odkrytou branku. Soupeře jsme pak dostali do hry penaltou, 1:1.
Do druhého poločasu jsme však vstoupili ne dobře. I když šel soupeř po vyloučení do 10, tak jsme nedokázali převahu více hráčů využít. Chyběl nám nápad, nasazení a lehkost. Soupeř naopak využil své šance a v oslabení vstřelil 2 branky.
V příštím zápase jedeme k soupeři, který je na 1. místě soutěže, do Boskovic.“

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Smrčka – Líkař, Hilscher, Bubeník – Guttler, Bílý (Pokorný) Kratochvíl M., Sedlák (Marušinec), Hubr (Grůza) – Kratochvíl T., Hansl.

Střelci branek: Hansl