Přeskočit na obsah

Áčko zvítězilo v dalším domácím utkání 4:0

FC Dosta Bystrc – Kníničky : TJ Tatran Rousínov 4:0 (2:0)

V dalším kole podzimní části jsme v domácím zápase vyzvali Rousínov, který v minulém kole překvapil a na domácí půdě zdolal do té doby neporažený celek z Boskovic. V týdnu jsme se potýkali s marodkou hráčů z posledního zápasu v Bohunicích a využili jsme tak možnost zapůjčení jednoho hráče ze Startu Brno. Nominaci jsme doplnili dorostenci.
Do utkání jsme chtěli vkročit koncentrovaní na náš výkon a chtěli vnutit soupeři naši hru. To se nám podařilo a od prvních minut jsme dominovali ve všech činnostech. První gól vstřelil právě zapůjčený hráč Vlasta Ryšavý z přímého kopu ve 23. minutě. Do poločasu jsme se uklidnili ve 42. minutě dalším gólem po krásné akci, kdy centroval Patrik Hubr a zakončoval Tom Kratochvíl.
V druhém poločase jsme polevili a trochu se uspokojili průběhem prvního poločasu a soupeř se na chvilku dostal do hry. Naši další aktivitu jsme zúročili v 65. minutě, Martin Líkař po odraženém míči po standardní situaci mířil přesně a zvýšil na 3:0. V 70. minutě pak Laďa Hansl po svém příchodu na hřiště prvním dotekem po centru upravil skóre na 4:0.
V příštím týdnu nás čeká pohárové středeční utkání v Ráječku a v sobotu zajíždíme na horkou půdu Bosonoh.

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Smrčka – Líkař, Hilscher, Bubeník – Ryšavý (Zaplatil), Kratochvíl M. (Buriánek), Bílý, Sedlák, Grůza (Sedláček) – Kratochvíl T., Hubr (Hansl).

Střelci branek: Ryšavý, Hartl (vlastní), Líkař, Hansl