Přeskočit na obsah

Áčko čeká v neděli Svratecké derby!

A – tým : V neděli čeká Áčko další venkovní utkání, tentokrát Svratecké derby a to od 10:30 na hřišti v Komíně!

FC Svratka Brno z prvních dvou jarních utkání odešla se ziskem čtyř bodů za venkovní remízu 1:1 proti Ratíškovicím a minulý týden doma porazila FC Boskovice 2:1. Momentálně se Svratka nachází na 13.místě se ziskem 19 bodů, mají bilanci 5 výher, 4 remízy a 8 porážek. Mezi nejzajímavější hráče Svratky patří brankář Martin Doležal a útočník Karel Kroupa. Oba dva si připsali několik ligových startů.

Naše Áčko odehrálo minulý víkend zápas v Ivančicích a zvítězilo vysoce 4:0. O branky se postarali 2x Josef Grůza, Yannic Guttler a z pokutového kopu Vojta Kocman. Na což budeme chtít navázat proti Svratce. První vzájemný zápas jsme vyhráli poměrem 4:1.

“ O víkendu nás čeká asi největší brněnské derby, co se týká vzdálenosti dvou klubů. Na zápas jedeme dvě zastávky tramvají (smích). Do sezóny vstoupil soupeř velmi dobře. Hřiště soupeře je na menších rozměrech a tak čekáme hodně soubojový zápas, který bude mít náboj sousedících klubů a žádný tým nebude chtít dát míč, jak se říká, zadarmo. Zajímavostí je, že v našem kádru máme hodně hráčů, kteří prošli právě Svratkou a pro ně to je ještě další motivace jít na hřiště a bojovat o body do tabulky. Všichni se těšíme na tento zápas a čekáme, že bude i dobrá atmosféra “ říká před zápasem trenér Igor Kos.

Do utkání proti Svratce nastoupí i záložník Vojta Kocman. “ Po jednoznačné výhře s Ivančicemi, kde jsme konečně ukázali svoje možnosti, nás v neděli čeká zcela nepochybně velice těžké utkání, včetně těžkých podmínek. V derby se může stát cokoliv, každopádně ke vší úctě k soupeři, my jdeme do utkání s jednoznačným cílem, ukořistit všechny tři body “ hlásí před utkáním střední záložník Kocman.

FC Dosta Bystrc - Kníničky Áčko čeká v neděli Svratecké derby! Muži "A", Novinky
18.kolo KP JMKFS