Přeskočit na obsah

Třetí remíza v řadě, tentokrát doma s Krumvířem

FC Dosta Bystrc – Kníničky : SK Krumvíř 1:1 (1:1)

Pozápasové hodnocení – trenér Igor Kos:

„V domácím zápase jsme si přáli 3 body. Chtěli jsme rychlejší přechod do útoku a vnutit soupeři naši hru. Právě touto hrou se nám podařilo uvolnit Toma Kratochvíla, kdy se povedl krásný pas Jirkovi Bílému. Tom šel od poloviny hřiště do brejkové situace a v šestnáctce došlo k faulu hostujícího brankáře. Penaltu si kopl sám faulovaný a nekompromisně proměnil. Poločas jsme chtěli dohrát vítězně avšak naše nekoncentrovanost nás dostala opět do remízového stavu, poločas 1:1.
V druhém poločase se na nás začala projevovat tíha remízového utkání a chyběla nám lehkost v překonávání soupeře a vytváření si brankových příležitosti. Naopak soupeř z brejkových útoků hrozil. My tak musíme čekat na další gól ze hry v dalších utkáních.
Ve čtvrtek jedeme k soupeři FC Kuřim a o víkendu nás čeká také venku Moravská Slávie. Ukazuje se, že z venkovních zápasů se nám daří vozit body a tak si to jedeme se soupeři rozdat a ukázat, že góly dávat umíme.“ 💪⚽️🟢⚪️

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Smrčka – Líkař, Solanský, Hilscher – Pavlík (Sedlák), Kratochvíl M., Guttler, Bubeník, Bílý – Kratochvíl T., Hansl (Marušinec)

Střelci branek: Kratochvíl T.