Přeskočit na obsah

Třetí domácí zápas v řadě se áčku nevydařil

FC Dosta Bystrc – Kníničky : FC Sparta Brno 0:3

Do 3. utkání v řadě na domácí půdě jsme v dalším brněnském derby přivítali Spartu Brno. Hosté měli po 2 zápasech bilanci 0 bodů a 0 branek. My na druhé straně tabulky s plným počtem bodů.
Do zápasu jsme vstoupili hodně vlažně a soupeř nás naopak zaskočil svoji aktivitou! Využil svoji úvodní převahu a v 5. a hned 7. minutě nás 2 x potrestal. Ve druhé polovině 1. poločasu jsme Spartu zatlačili a vytvořili si pár gólových příležitosti – avšak bez využití. Nakonec hosté opět udeřili z brejku a do poločasu v 37. minutě přidali 3. branku.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s 5 změnami v sestavě. Celá druhá půle se odehrávala na polovině soupeře, kde jsme jej přehrávali. Gólové příležitosti se nám ale nepodařilo proměnit a nedařilo se nám vrátit do zápasu. Soupeř tak svůj náskok z prvního poločasu uhájil a připsal si první body do tabulky.
Pro nás je to do dalších zápasů ponaučení a už v příštím týdnu se to pokusíme odčinit
v prvním venkovním zápase v sobotu v Bohunicích od 10:15.

Sestava FC Dosta Bystrc Kníničky: Smrčka – Buriánek (Bubeník), Solanský (Hilscher), Líkař – Pavlík, Kratochvíl M., Pokorný (Guttler), Sedlák, Bílý (Hubr) – Kratochvíl T., Hansl (Grůza).