Přeskočit na obsah

Posledním domácím soupeřem bude FC Kuřim!

A – tým : Zítra odehrají naši muži poslední soutěžní utkání. Od 18 hodin doma přivítají druhý celek tabulky, FC Kuřim!

FC Kuřim se nachází na 2.pozici se ziskem 63 bodů. Svěřenci trenéra Habance mají na svém kontě 20 výher, 3 remízy a 6 porážek. Poslední zápas odehráli minulý pátek, kdy vyhráli na půdě Boskovic 0:2.

Naši muži odehráli minulý pátek utkání v Krumvíři a po brankách Hansla a Kocmana vyhráli 0:2. Třetí nulu v sezóně udržela naše dvojka Tomáš Mosler. Podzimní utkání proti Kuřimi jsme prohráli 3:2, branky za nás dávali Bubeník a Hansl. Poslední zápas sezóny budeme chtít zvládnout a ukončit sezónu výhrou a naladit se na sobotní přátelské utkání proti Zbrojovce Brno.

“ Poslední soutěžní utkání odehrajeme v pátek na domácím hřišti proti Kuřimi. Povedenou jarní část chceme zakončit dobrým výkonem a naladit se na sobotní zápas proti nejslavnějšímu moravskému týmu, který vyzveme v rámci oslav 90 ti let bystrckého fotbalu “ říká před utkáním asistent trenéra Pavel Srb.

“ Poslední zápas nás čeká na domácí půdě s Kuřimí, který budeme chtít doma zvládnout, i přes velkou marodku. Motivací je pro nás další výhra před našimi skvělými fanoušky “ říká záložník Patrik Hubr.

FC Dosta Bystrc - Kníničky Posledním domácím soupeřem bude FC Kuřim! Muži "A", Novinky